Pár slov o nás

BEHA projekt je mladá kancelář nabízející komplexní služby v oblasti statiky pozemních staveb. Taktéž nabízíme vypracování výkresové dokumentace RDS + VTD pro ocelové, betonové, dřevěné a základové konstrukce.

Naše práce je zároveň našim koníčkem. V praxi spolupracujeme s inženýry, se kterými průběžně konzultujeme statické uspořádání konstrukce v průběhu samotného návrhu. Díky této kooperaci od samého počátku investorovi předkládáme návrhy proveditelných a optimalizovaných konstrukcí.

Vysoká kvalita výstupní dokumentace je naším standardem, stejně jako rozumná cena a profesionální přístup. Neustále se rozvíjíme a investujeme do efektivity, o čemž svědčí široká paleta používaných nástrojů.

Při zpracování statických výpočtů a posudků si zakládáme na tom, že naším výstupem není jen orazítkovaný statický výpočet čistě podle zadání. Snažíme se vždy nalézt nejvhodnější a nejefektivnější řešení pro naše klienty. Jsme si vědomi toho, že jedině kreativní a efektivní firma má naději obstát v široké konkurenci statických kanceláří.

Zaměřujeme se na komplexní statický návrh ocelových, betonových, dřevěných konstrukcí, zděných staveb, rekonstrukcí, základových konstrukcí a to včetně výkresové dokumentace.

Naše historie

Počet statických posudků v roce 2019: 8

 

Počet statických posudků v roce 2020: 15

 

Počet statických posudků v roce 2021: 93

 

Počet statických posudků v roce 2022: 186

Realizovaný obrat: 2 miliony Kč